Jedyny taki kurs instruktorski TOP MIX DECOR™ w Polsce

Jedyny taki kurs instruktorski TOP MIX DECOR™ w Polsce

Przed nami kolejna edycja kursu instruktorskiego Techniki Ozdabiania Przedmiotów Użytkowych MIX DECOR ™.  Jest to jedyny tak bogaty i kompleksowy kurs obejmujący różnorodne technik dekoracyjne i zdobnicze w Polsce. Doskonały dla osób, które chcą związać swoje życie zawodowe z rękodziełem, pamiątkarstwem czy podnieść kwalifikacje, by móc rozwinąć się w swojej obecnej pracy nauczyciela, florysty, dekoratora, itp.

Czego się nauczysz

Kurs obejmuje tematyką wiele różnych technik zdobniczych wraz z możliwością wzajemnego ich łączenia w tym m.in. mozaika, decoupage, masy plastyczne miękkie i twarde, easy painting, patchwork painting, colorink czy stencil. Ponadto program obejmuje techniki postarzania przedmiotów, w tym spękania jedno i dwuskładnikowe monochromatyczne i wielobarwne, cieniowania jednobarwne i wielobarwne,  wybarwianie, złocenia i cieniowanie złoceń, pozłacanie i inne.

Jak zorganizowane są zajęcia

Kurs odbywa się w formie intensywnych 4 dniowych warsztatów od godziny 8.30 do 18.00 z przerwą na obiad. W trakcie zajęć uczestnicy otrzymują solidną wiedzę teoretyczną z zakresu poszczególnych technik, szeroką wiedzę produktowa, możliwość testowania wielu mediów i ich zamienników, możliwość łączenia wybranych grup produktów i stosowanych technik. W trakcie zajęć pod okiem instruktora wykonują prace z poszczególnych technik z zastosowaniem wybranych preparatów (np.: szkatuły, tace, torby, biżuterię, zegary , wazony, donice lub inne wg. harmonogramu). Mają możliwość indywidualnych konsultacji i omówienia najczęściej popełnianych błędów. Na zakończenie kursu wykonują pracę dyplomowa z zastosowaniem wybranej przez siebie techniki łączonej.

Co otrzymasz po ukończeniu kuru

Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują Certyfikat zaświadczający o ukończeniu kursu zgodnie podstawą programową zgodną z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 3 lutego 2006 w sprawie zasad i podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wykształcenia ogólnego dorosłych w pozaszkolnych formach edukacji.
Uzyskane Certyfikaty zaświadczają o podniesieniu kwalifikacji zawodowych w dziedzinie hand made – produkcji przedmiotów użytkowych, pamiątek i uprawniają do samodzielnego prowadzenia pracowni artystyczno – pamiątkarskiej.

Do kogo skierowany jest kurs

Kurs kierowany jest do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje poprzez nabycie nowych umiejętności, jak również osób, które chciałyby poszerzyć swoje dotychczasowe kwalifikacje, by móc wykorzystywać je w swojej obecnej pracy. Dlatego kurs ten jest doskonałym narzędziem podnoszącym praktyczne umiejętności i kwalifikacje pedagogów, osób pracujących w ośrodkach kultury czy terapii zajęciowej, ale także florystów, pamiątkarzy, itp. Jest też doskonały dla osób bezrobotnych, które chciałyby nabyć praktycznych umiejętności z zakresu pamiątkarstwa i zdobnictwa, by rozpoczęcia pracę w tym zawodzie czy otworzyć własną działalność gospodarczą. Warto pamiętać, że osoby posiadające statut osoby bezrobotne mogą uzyskać dofinansowanie na powyższe szkolenie. O szczegóły można pytać w macierzystym Urzędzie Pracy.

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *